Darmowy program dla gabinetu - Medfile FREE

halodoctor, telemedycyna

Prowadzisz mały gabinet i szukasz programu, który zoptymalizuje Twoją pracę oraz wypromuje gabinet? Wypróbuj Medfile.

 

Medfile FREE - dla kogo powstał?

Medfile FREE powstał z myślą o małych placówkach, które chciałyby zwiększyć widoczność swojej działalności. Zakładając konto, masz możliwość przetestować całkowicie darmowy program dla gabinetu. Strona internetowa i wizytówka elektroniczna pomogą wzmocnić Twój wizerunek oraz zdobyć nowych pacjentów.

 

Co zyskam z programem dla gabinetu?

Darmowy program dla gabinetu - Medfile FREE to:

 • EDM (Elektroniczna Dokumentacja Medyczna),
 • integracja z Google Kalendarz,
 • cyfrowy podpis dokumentacji,
 • e-Recepty,
 • e-Skierowania,
 • e-Zwolnienia,
 • eWUŚ,
 • baza leków,
 • baza ICD-9,
 • baza ICD-10,
 • wizytówka WWW.

 

Czym jest wizytówka WWW?

Elektroniczną wizytówką Twojej praktyki jest stroną internetową, którą budujesz w domenie medfile.pl. Możesz również stworzyć swoją e-Wizytówkę, która może zawierać:

 

 • twoje dane oraz dane gabinetu,
 • informacje o karierze, specjalizacjach, badaniach naukowych,
 • choroby i schorzenia leczeniem, których się zajmujesz,
 • cennik usług,
 • możesz załączyć zdjęcia gabinetu oraz dyplomy ukończonych szkoleń i kursów.

Z programem Medfile nie tylko promujesz swój gabinet, ale również budujesz relacje z pacjentami, pozostając z nimi w stałym kontakcie. Pacjenci otrzymują powiadomienia SMS przypominające o nadchodzących wizytach, a Ty decydujesz o ich treści oraz czasie wysłania. Po zakończonej wizycie pacjent ma możliwość wystawienia opinii widocznej dla innych pacjentów, jest to najlepsza reklama Twojej działalności.

 

Załóż konto Medfile Free i korzystaj z możliwości, jakie daje darmowy program dla gabinetu.

Tagi

elektroniczna dokumentacja medyczna MedFile darmowy program dla gabinetu program dla gabinetu
Badania rynku okiem teleankietera z 5-letnim stażem Sprawna współpraca z agencją badawczą - na jakich zasadach powinna się opierać? Ankiety za pieniądze sposobem na zarabianie Zdecyduj się na realizację marketingowego badania leków i zmaksymalizuj sprzedaż! Statystyka w badaniach naukowych Jakie korzyści można odnieść dzięki realizacji badania rynku fitness? Projekty market research dla farmacji – na czym polegają? Badania ankietowe pracowników – ilościowa ankietyzacja Badania opinii pacjentów – w jakim celu i jak są prowadzone? Sondaże Badania rynku Skuteczne sprawdzanie jakości obsługi Badania rynku dla firm Badania satysfakcji pacjentów Badanie rynku FMCG Badania opinii - najszybciej, najrzetelniej, najtaniej? Badania opinii – krok w przyszłość Badania rynku jako istotny dział badań marketingowych Zalety i wady stosowania poszczególnych technik badań sondażowych Badanie sondażowe Sondaż jako metoda badania opinii publicznej Jak niedrogo przeprowadzić badanie rynku i opinii? Analiza Ankiet Badanie satysfakcji klienta - po co firmom znajomość poziomu zadowolenia klientów? Analiza rynku, czyli jak uzyskać opinie od swojej grupy docelowej Wskaźniki w badaniach satysfakcji klientów Innowacyjny kontakt z klientem dzięki ankietom online Badanie opinii - panel badawczy jako środek komunikacji z klientem Nowoczesne sposoby weryfikacji opinii klientów Dlaczego badanie rynku to szansa na rozwój własnego biznesu? Badania omnibusowe - sposób na szybkie i tanie badanie opinii Opinia klientów pod kontrolą Etyka w procesie badawczym Badania opinii konsumentów w kontekście jakości Jak rozmawiać z pracownikami? Badania satysfakcji klienta Pacjent w świetle swojej opinii Opinia wymagająca stałej kontroli Jak prawidłowo zmierzyć opinię klienta? Badanie opinii klientów - proces skupiony na poprawie sytuacji Badania opinii klientów sposobem na trwałą współpracę Opinia turystów ma znaczenie! Badanie, które może stanowić wizję na przyszłość Badanie satysfakcji konsumentów jako droga do sukcesu Dlaczego warto przeprowadzać badania satysfakcji klientów? Co należy wiedzieć o badaniach opinii pracowników? Czego dowiesz się o swoich pracownikach podczas badania ich opinii? Wskazówki dotyczące realizacji badań satysfakcji pracowników Na czym polega zarabianie na ankietach i z czym się to wiąże? Profesjonalna obsługa pacjenta a innowacje w branży medycznej Panel badawczy Badania rynku. Centrum Badawczo-Rozwojowe BioStat® Do kogo trafiają ankiety online? Jakie są zalety metody badań telefonicznych CATI? Projektowanie badań online w trzech krokach Badania rynku i analiza - klucz do podejmowania lepszych decyzji biznesowych Jak znaleźć właściwych respondentów do ankiety online? Wskazówki dotyczące przeprowadzania badań CATI 3 najlepsze pytania do przedsprzedażowej ankiety online, jakie możesz zadać Jak zmienia się miesiączka po 40 Masz problemy z nerkami? Unikaj tych produktów Darmowy program dla gabinetu - Medfile FREE
Badania ankietowe od 4 zł.